9/16/2011

sabıkalı kırıklar"şebnem bu kapağı 2005' te benden çalmıştı."LUCY, 28.06.1988' de doğdu. ilk lipstick' ini üç yaşında aldı. on yaşında, yaşıtları burak kut ile tanışırken; beatles ile tanıştı. on iki yaşında hayalleri vardı. on üçünde burak kut ile tanıştı. on altısında, system sucks kafasına erişip bas gitarı eline aldı. on yedisinde lerzan mutlu konserinde görüldü. on sekizinde, her yaz datça' ya gidişlerine isyan etti. on dokuzunda sanat yönetimi okumaya başladı. yirmisinde  datça' ya gitmiyor muyuz dedi. yirmi üçünde, bana bülent ersoy' un yeni albüm kapağını gösterdi.
kendisi hala aktif olarak sanatla ilgilenmektedir.

4 confession:

lucy | 16 Eylül 2011 02:08

yalnız bi dakika pardon da ben hiç lerzan mutlu konserine gitmedim. ruju beni büyülediği için i've got two tickets to lerzan baby diye şarkı söyleyerek gelen olursa peşine takılıp giderim.

bunun haricinde: çottatlısın çoggüldüm o kaddar güldüm ki cmt kolilerini umarsızca taşırım. o derece.

lucy | 16 Eylül 2011 02:12

bülent'e dair ek yorum: aşkın kaşı yoktur

Adsız | 16 Eylül 2011 12:06

ahahahhahhahha süper misiniz siz ya?

bu ne abi, fotomontaj filan yaptınız sandım.. =) fotomontaj diye bir şey var mı bu aradA? fotoshop u da kast etmiş olabilirim. :)

nk | 16 Eylül 2011 13:16

@cansu, rujunun markası y ile başlayıp l ile bitiyormuş daha fazla sormayın kadına bunalmış çok.

@esra, valla orijinal kadın fotomontaj falan yok ben yalnızca iki ayrı kapağı yanyana koydum fotoşopta. eskiden fotomontaj denirdi ama those were the days

:))